MATA DLA MALUCHA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CG003280
  • EAN: 8601806086742
  • Producent: Icom Poland
  • Waga: 1.25 kg
  • Wymiary: 46 cm x 7 cm x 70 cm
  • Dostępność: mało mało

MATA DLA MALUCHA

Mata dla maluszka edukacyjna o wymiarach 70x46x7cm

- Wygoda: nadaje się dla dzieci od wczesnych dni życia. Dziecko może uczyć się przewracać z plecków na brzuszek i na odwrót lub posłużyć do zabawy i odpoczynku, a także jako koc na piknik.

- Komfort: mata jest mięciutka, posiada dobrą izolację. Dzięki czemu bardzo dobrze izoluje od podłogi. Maluch może bawić się na niej nawet podczas zimnych dni, kiedy płytki są chłodne. Dzięki swojej grubości mata może być używana również na dworze - w ogrodzie lub na tarasie lub balkonie.

- Akcesoria: mata posiada pluszowe zabawki, które można przypiąć na specjalne uchwyty, które znajdują się na ramionach namiotu. Posiada również 20 piłeczek kolorowych. Dodatkowo zawiera również poduszeczkę, by maluszek mógł wygodnie leżeć.

- Bezpieczeństwo: nie zawiera PVC, nie jest toksyczna. Mata jest całkowicie bezpieczna dla dziecka - może się na niej bawić w pieluszce.

 


 

Toys4All to marka najlepiej wyselekcjonowanych zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Marka Toys4All łączy zabawki klasyczne z tymi nowoczesnymi i znanymi z telewizji.

W ofercie Toys4All znajdziesz szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jak maty edukacyjne, sortery, stoliki i kostki edukacyjne, przytulanki, karuzelki i gryzaki odpowiednie dla dzieci już w pierwszych miesiącach życia.

Dla przedszkolaków i starszych dzieci Toys4All przygotowało mnóstwo zabawek kreatywnych, edukacyjnych oraz rozwijających zainteresowania - lalki, klocki, kolejki elektryczne, tory dla samochodów, auta zdalnie sterowane.

Toys4All to także rozrywka dla całej rodziny - koniecznie sprawdź ofertę gier planszowych, towarzyskich, logicznych oraz zabawek sportowych i outdoorowych, idealnych dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych!