O NAS

Nasz Cel

Import i dystrybucja produktów dla dzieci wymaga od nas ciągłego zaangażowania, poszukiwania nowych, ciekawych, fascynujących
zabawek, które zachwycą naszych małych Klientów. Znamy się na tym, co robimy i wiemy jakie zabawki cieszą się powodzeniem.
Po latach funkcjonowania na rynku, aby zadowolić tych najbardziej wymagających Klientów czyli dzieci, zdecydowaliśmy się zacząć tworzyć własne marki klocków, lalek i gier.

 

 

     

Marka klocków konstrukcyjnych. Cechują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości. Kompatybilne z najbardziej znanymi produktami z tej samej kategorii produktowej. Przeznaczenie dla dzieci od 6 roku życia.

 

 

  

Marka klocków konstrukcyjnych dla najmłodszych. Dźwięki, światło, ruch... Takich funkcji nie znajdzie się w żadnych innych produktach. Jakość i cena na znakomitym poziomie w stosunku do siebie. Kompatybilne z najbardziej znanymi produktami z tej samej kategorii produktowej. Przeznaczenie dla dzieci od 3 roku życia.

 

 

  

Marka prezentująca dwa rodzaje gier w dwóch wersjach przeznaczonych dla dzieci od 8 lat oraz 14 lat. Ich główna cecha to elektroniczny przycisk Bipper, który prowadzi grę, liczy punkty i wprowadza graczy w doskonały nastrój dzięki swoim żartom. Zagraj w Bippera, a zrozumiesz w czym rzecz... 

 

 

   

 

} }