KLOCKI MAGNETYCZNE 128 ELEMENTÓW ZE ŚWIATŁEM DLA DZIECI 3+

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7181380
  • EAN: 6927181380087
  • Producent: Icom Poland
  • Waga: 1.7 kg
  • Wymiary: 7 cm x 29 cm x 37 cm
  • Dostępność: mało mało

Cechy produktu:

  • Ilość elementów: 128
  • Dla dzieci w wieku: 3+
  • Wymaga baterii: tak

Zapewnij swojemu dziecku nieskończone godziny kreatywnej zabawy, dzięki naszym klockom magnetycznym! Ten zestaw zawiera 1280 elementów, które pomogą rozwijać zdolności manualne i wyobraźnię Twojego dziecka.

Nasz zestaw zawiera również zjeżdżalnie, które dodają dodatkowej zabawy i ożywiają konstrukcje. Dzieci będą zachwycone oglądając, jak kulki zjeżdżają po zjeżdżalni! Zabawa nie musi kończyć się wieczorem, gdyż zestaw posiada LED-owe reflektory, które oświetlają tor i sprawiają, że zabawa może być o wiele ciekawsza niż za dnia!

Klocki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci i spełniają najwyższe standardy jakości. Każdy klocek ma magnesy, które umożliwiają łączenie ich w różne kształty i tworzenie wspaniałych konstrukcji.

Klocki Magnetyczne to doskonały sposób na edukacyjną i wciągającą zabawę. Rozwija umiejętność logicznego myślenia, koncentrację i kreatywność. Zawarte w zestawie elementy są odpowiednie dla dzieci w wieku 3 lat i starszych.

Klocki magnetyczne a STEM

Zestaw klocków wpisuje się w metodologię nauczania STEM (akronim od angielskich słów Science, Technology, Engineering, Mathematics), która wspiera nauczanie przez doświadczenie, poznawanie świata w praktyce np. poprzez eksperymenty i ukazuje praktyczne zastosowanie wiedzy. STEM to także rozwijanie umiejętności poznawczych dziecka, samodzielnego myślenia, wyciąganie wniosków oraz praca nad umiejętnością myślenia przyczynowo – skutkowego.

Zapewnij dziecku radość i edukacyjną zabawę, dzięki naszym klockom magnetycznym!


Toys4All to marka najlepiej wyselekcjonowanych zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Marka Toys4All łączy zabawki klasyczne z tymi nowoczesnymi i znanymi z telewizji.

W ofercie Toys4All znajdziesz szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jak maty edukacyjne, sortery, stoliki i kostki edukacyjne, przytulanki, karuzelki i gryzaki odpowiednie dla dzieci już w pierwszych miesiącach życia.

Dla przedszkolaków i starszych dzieci Toys4All przygotowało mnóstwo zabawek kreatywnych, edukacyjnych oraz rozwijających zainteresowania - lalki, klocki, kolejki elektryczne, tory dla samochodów, auta zdalnie sterowane.

Toys4All to także rozrywka dla całej rodziny - koniecznie sprawdź ofertę gier planszowych, towarzyskich, logicznych oraz zabawek sportowych i outdoorowych, idealnych dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych!