Klocki Blocki MyGirls Pizzeria Lary

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0120
  • EAN: 6922018001203
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.72 kg
  • Wymiary: 25.5 cm x 37.5 cm x 6 cm
  • Dostępność: dużo dużo

Klocki Blocki MyGirls Pizzeria Lary

BLOCKI MyGirls Pizzeria Lary to zestaw klocków dla miłośniczek gotowania, pysznego jedzenia i spotkań z przyjaciółkami! Dołącz do ekipy MyGirls! Kto ma ochotę na pyszną pizzę w towarzystwie przyjaciółek MyGirls? Lara zaprasza do swojej pizzerii. Kim i Tina na pewno chętnie się do Ciebie przyłączą!

MyGirls Pizzeria Lary
Zestaw BLOCKI MyGirls Pizzeria Lary zawiera 263 elementy i aż 3 figurki bohaterek serii – Lary, Kim i Tiny! Nowa kolekcja klocków Blocków dla dziewczynek bez wątpienia stała się hitem jeszcze przed premierą. Seria MyGirls na rok 2020 to 8 wyjątkowych zestawów, w których to bohaterki są najważniejsze. Każda z przyjaciółek w kolekcji jest inna – różnią się wyglądem i charakterem. Każda ma też inne hobby, ale wszystkie łączy przyjaźń, pozytywne emocje i przygody. Klocki BLOCKI z kolekcji MyGirls są przeznaczone dla dziewczynek od 6. roku życia. Wszystkie kolekcje BLOCKÓW łączą się między sobą oraz są kompatybilne z klockami innych znanych i dostępnych na rynku marek klocków konstrukcyjnych.

Klocki dla maluchów i starszaków
Wśród kolekcji BLOCKÓW znaleźć można takie bestsellery jak MyPolice, MyCity, a także nowość z roku 2020 MyFarm. Ale rozwój klockowego hobby dzieci mogą zacząć już w 18. miesiącu życia od zestawów BLOCKI MUBI. Marka BLOCKI pomyślała także o najmłodszych dziewczynkach. Zanim przyjdzie czas na układanie zestawów klocków z serii MyGirls, małe damy mogą zacząć swoją przygodę z klockami konstrukcyjnymi od zestawów MUBI Księżniczki. W tej minii serii znalazły się 2 zestawy – Magical Castle Magiczny Zamek oraz Fairyland Baśniowa Kraina. Małe księżniczki na pewno będą nimi zachwycone!