Klocki Blocki MyGirls SPA dla zwierzaków

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0117
  • EAN: 6922018001173
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.36 kg
  • Wymiary: 20.5 cm x 26 cm x 5.5 cm
  • Dostępność: dużo dużo

Klocki Blocki MyGirls SPA dla zwierzaków 161 el

Poznaj super zestaw BLOCKI MyGirls SPA dla zwierzaków!

MyGirls SPA dla zwierzaków
Dziewczyny z MyGirls kochają zwierzaki i bardzo o nie dbają. April wie wszystko o psach oraz kotach i uwielbia się z nimi bawić. A Bella jest prawdziwą ekspertką od stylu i wie co zrobić, by pupil był zawsze zadbany.

Każda z bohaterek serii MyGirls ma swojego ukochanego pupila, którego przyprowadza do SPA dla zwierzaków na zabiegi pielęgnacyjne. W tym salonie piękności zwierzaki mają też okazję bawić się ze sobą, a ich właścicielki mogą spędzić czas z przyjaciółkami! Chociaż każda z bohaterek BLOCKI MyGirls jest inna, to miłość do zwierząt i troska o nie to coś, co łączy je wszystkie!

Zestaw MyGirls SPA dla zwierzaków zawiera 142 elementy, 2 figurki bohaterek i jest przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

Hobby dla dziewczynki
Układanie klocków to hobby także dla dziewczynki! BLOCKI MyGirls to zestawy, które zainteresują młodą damę kolorowymi i ciekawymi elementami takimi jak jacht, kawiarnia, czy właśnie salon piękności. Co więcej, każda z bohaterek MyGirls jest zupełnie inna, dzięki temu dziewczynki mogą się z nimi utożsamiać, dzieląc ich pasje czy cechy osobowości. Układanie klocków to pasja, którą każda mała dama może dzielić ze swoimi przyjaciółkami.

Zabawki, które uczą
Tworzenie budowli z klocków konstrukcyjnych to dla dziecka nie tylko zabawa, ale także sposób na naukę. Dzięki układaniu klocków dziecko rozwija zdolności manualne, które wykorzystuje także w rysowaniu czy pisaniu, co szczególnie ważne dla dziecka w wieku 6+. Klocki to także trening cierpliwości, podążania za wskazówkami, które daje instrukcja, logicznego myślenia, planowania, dążenia do wyznaczonego celu i kreatywności. Z BLOCKI MyGirls SPA dla zwierzaków dziecko uczy się także, że należy dbać o swoje zwierzątka domowe.
Zestawy MyGirls przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia, jednak marka BLOCKI zadbała także o najmłodszych konstruktorów. W ofercie BLOCKÓW dla dziewczynek jest także kolekcja BLOCKI MUBI Księżniczki. W jej skład wchodzą dwa urocze, różowe zestawy Magical Castle i Firyland. MUBI to idealne pierwsze klocki malucha!

Zestawy z serii MyGirls to doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki, która kocha kolorowe zabawki, przygody, lalki oraz klocki.