Klocki Blocki MyFarm Traktor z pługiem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0317
  • EAN: 6922018003177
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.19 kg
  • Wymiary: 15.6 cm x 19.6 cm x 4 cm
  • Dostępność: dużo dużo

Klocki Blocki MyFarm Traktor z pługiem

BLOCKI MyFarm Traktor z pługiem to zestaw, który pozwoli Ci zadbać o klockowe gospodarstwo. Poznaj nową kolekcję BLOCKI MyFarm!

Nowe zestawy BLOCKÓW

Seria MyFarm to jedna z kolekcji BLOCKÓW stworzonych na sezon 2020. W zestawach z tej serii znalazły się duże maszyny rolnicze, które można spotkać w każdym nowoczesnym gospodarstwie. kombajn, traktor z przyczepą, ładowarka. Kolekcja BLOCKI MyFarm to kontynuacja znanej i lubianej serii dla maluchów MUBI MyFarm. Zestawy dla starszych dzieci mają więcej elementów i dają większą swobodę kreatywnego budowania.

Kreatywność dla małych i dużych

Kreatywność dziecka należy niewątpliwie rozwijać już od bardzo wczesnych etapów jego życia. Tworzenie budowli z klocków jest doskonałym sposobem na wspieranie rozwoju młodego człowieka. Co więcej, dzięki układaniu ulubionych zestawów młody konstruktor rozwija spostrzegawczość, motorykę małą, uczy się dążenia do osiągnięcia wyznaczonego celu. Klocki BLOCKI z serii MyFarm to zestawy, które mogą zapewnić dziecku zabawę połączoną z nauką na wiele lat. Można rozpocząć klockową przygodę już w 18. miesiącu życia dziecka od zestawów MUBI MyFarm.

Dla kogo klocki konstrukcyjne?

Klocki konstrukcyjne kochają zarówno młodzi jak i starsi konstruktorzy, niezależnie do płci. Klocki BLOCKI z serii MyFarm to zestawy uniwersalne – istotne są wyłącznie zainteresowania użytkownika i dopasowanie zestawów do wieku dziecka. Poza tym, przy układaniu klocków liczy się wyłącznie wyobraźnia! Często w budowaniu zestawu pomagają oczywiście rodzice, a tworzenie wspólnie klockowych konstrukcji to dla rodzica doskonała forma spędzania czasu z pociechą.

MyFarm Traktor z pługiem

Zestaw BLOCKI MyFarm Traktor z pługiem to bez wątpienia gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny – szczególnie, kiedy zbierzecie wszystkie zestawy z kolekcji i stworzycie całe klockowe gospodarstwo! Zestaw Traktor z pługiem zawiera 85 elementów i jedną figurkę gospodarza.

Zawartość - 85 Klockow
Liczba postaci - 1