Klocki Blocki MyFarm Kombajn

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0314
  • EAN: 6922018003146
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.08 kg
  • Wymiary: 37 cm x 47 cm x 6.5 cm
  • Dostępność: Brak Brak

Klocki Blocki MyFarm Kombajn

Oto BLOCKI MyFarm Kombajn – wielki zestaw klocków, robiący wielkie wrażenie!

BLOCKI MyFarm to kolekcja dla starszaków, której motywem są wielkie maszyny rolnicze. Bo przecież każdy w dzieciństwie, będąc na wsi, marzy by przejechać się ogromnym kombajnem!

MyFarm Kombajn

BLOCKI MyFarm Kombajn to jeden z największych zestawów jakie do tej pory pojawiły się w klockowej ofercie. Pojazd składa się aż z 371 elementów! Zestaw stworzyliśmy dla dzieci w wieku 6+.

Farma z klocków

Klocki BLOCKI z serii MyFarm pozwalają młodemu konstruktorowi stworzyć wymarzone wiejskie gospodarstwo. Seria zawiera wszystkie wielkie maszyny rolnicze jakie są niezbędne do prowadzenia prac na farmie. Oprócz kombajnu w tej kolekcji znalazły się też: traktor z przyczepą, samolot do oprysków pola, ładowarka oraz traktor z pługiem.

Klocki dla maluchów i starszaków

Kolekcja BLOCKI MyFarm to kontynuacja serii BLOCKI MUBI MyFarm dla maluchów. Najnowsza seria BLOCKÓW dla dzieci w wieku 6+ powstała dla tych, którzy zawsze marzyli o klockach z motywem gospodarstwa, ale oczywiście też dla tych, którzy pokochali BLOCKI MUBI MyFarm dla najmłodszych. Seria MUBI MyFarm dla dzieci od 18 miesiąca życia niewątpliwie stała się jedną z ulubionych kolekcji zarówno najmłodszych konstruktorów jak i ich rodziców. Ta seria pomaga dzieciom poznawać życie na wsi, zwierzątka i pojazdy rolnicze. Seria BLOCKI MyFarm dla starszaków, to jej bardziej zaawansowana i rozbudowana wersja, która pozwala spełniać marzenia o jeszcze większych maszynach!

Zawartość - 403 Klocków
Liczba postaci - 1