Klocki Blocki MyFarm Samolot do oprysków pola

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0312
  • EAN: 6922018003122
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.38 kg
  • Wymiary: 20.5 cm x 26 cm x 5.5 cm
  • Dostępność: Brak Brak

Klocki Blocki MyFarm Samolot do oprysków pola

Samolot do oprysków pola zestaw a najnowszej kolekcji BLOCKI MyFarm. Taki samolot znaleźć można tylko w naprawdę nowoczesnych gospodarstwach. Dbanie o uprawy jest znacznie niewątpliwie łatwiejsze, jeśli ma się do dyspozycji taki profesjonalny sprzęt!

Klocki dla przedszkolaka i ucznia

Nowa kolekcja BLOCKÓW dla starszaków – MyFarm to kontynuacja dobrze wszystkim znanej serii dla maluchów – MUBI MyFarm. Ta kolekcja dla najmłodszych bardzo przypadła do gustu dzieciom i ich rodzicom. Jednak wraz z rozwojem dziecka, zmieniają się oczywiście jego umiejętności i przychodzi czas, by zastąpić klocki dla maluchów zestawami dla starszaków. W związku z tym, w odpowiedzi na rosnące potrzeby małych konstruktorów, powstała seria BLOCKI MyFarm dla dzieci od 6. roku życia.

Blocki gospodarstwo

Z zestawami BLOCKI MyFarm dziecko może zbudować własne klockowe gospodarstwo. Najnowsza seria dla starszaków skupia się na wielkich maszynach rolniczych, takich jak kombajn, traktor, czy właśnie samolot do oprysków pola.

Samolot do oprysków a może kombajn z My Farm?

BLOCKI MyFarm to kolekcja przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia. W zestawach na 2020 rok znalazło się 6 kolorowych zestawów prezentujących maszyny rolnicze i życie na wsi. Zestawy można łączyć z innymi kolekcjami Blocków, a także klockami innych producentów. Daje to wspaniałe możliwości kreatywnego tworzenia własnych konstrukcji, bez użycia instrukcji. BLOCKI wspierają kreatywność i naukę przez zabawę, dlatego nasze zestawy tworzone są we współpracy z psychologami i pedagogami, aby elementy były bezpieczne, przyjazne dzieciom i pozytywnie wpływały na ich rozwój.

Zbierz wszystkie zestawy z serii BLOCKI MyFarm i stwórz swoje klockowe gospodarstwo!

Zawartość - 161 Klocków
Liczba postaci - 1