Klocki Blocki MyFarm 136 el.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0311
  • EAN: 6922018003115
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.38 kg
  • Wymiary: 20.5 cm x 26 cm x 5.5 cm
  • Dostępność: Brak Brak

Klocki Blocki MyFarm 136 el.

BLOCKI MyFarm Ładowarka to Blockowa nowość! Poznaj całą kolekcję BLOCKI MyFarm i zbuduj własne gospodarstwo.

MyFarm Ładowarka

W każdym porządnym gospodarstwie przyda się ładowarka – to oszczędzi gospodarzowi sporo pracy i czasu! A dzięki zestawom BLOCKI MyFarm i Ty możesz zostać gospodarzem i zbudować swoją klockową farmę.

Jeśli marzysz o posiadaniu własnej farmy, to zestaw BLOCKI MyFarm Ładowarka to klocki dla Ciebie!

Zabawki przedszkolaka i ucznia

Seria BLOCKI MyFarm to z pewnością super propozycja szczególnie dla tych dzieci, które swoją Blockową przygodę zaczęły od zestawów MUBI MyFarm. Nowa kolekcja z wielkimi maszynami rolniczymi to kontynuacja znanej i uwielbianej przez maluchy serii MUBI MyFarm. Nowe zestawy klocków dla starszych dzieci mają więcej elementów i pozwalają na większą kreatywność. BLOCKI to zestawy dopasowane do wieku konstruktora i umiejętności jakich dziecko nabywa w danym wieku.

Farma z klocków

Poza ładowarką, w kolekcji BLOCKI MyFarm, znalazły się też takie mega maszyny jak kombajn, traktor z przyczepą, samolot do oprysków pola, a nawet mały traktor do obsługi gospodarstwa. Zbierz je wszystkie i stwórz własną farmę z klocków BLOCKÓW! Zestawy możesz łączyć z pozostałymi kolekcjami BLOCKÓW oraz klockami innych producentów.

Edukacja przez zabawę

BLOCKI to sposób na przyjemną naukę. Dzięki klockom kontrakcyjnym dziecko rozwija motorykę małą, ucząc się precyzyjnych ruchów dłoni, spostrzegawczość, umiejętność wykonywania zadań zgodnie z planem. Zabawa klockami pobudza dziecięcą kreatywność – klocki można układać według instrukcji, ale także pozwolić się ponieść fantazji i tworzyć własne konstrukcje. Oczywiście wszystko zgodnie z BLOCKOWYM mottem – „BLOCKI – Tu rządzi wyobraźnia!

Zbuduj własną klockową farmę z nowymi zestawami BLOCKI MyFarm!

Zawartość - 136 Klockow;
Liczba postaci - 1