Klocki Blocki MyCity Koparka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: KB0227
  • EAN: 6922018022253
  • Producent: Klocki BLOCKI
  • Waga: 0.42 kg
  • Wymiary: 20.5 cm x 5.5 cm x 26 cm
  • Dostępność: Brak Brak

Klocki Blocki Fresh 182el.

BLOCKI MyCity Koparka

BLOCKI MyCity Koparka to jeden z nowych zestawów w kolekcji BLOCKI MyCity. Z tą koparką możesz wykonać wszystkie niezbędne prace na placu budowy. Twoje klockowe miasto powstanie szybciej niż myślisz!

Koparka z klocków

Koparka podstawowy sprzęt budowlany, którego nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. Ten zestaw z serii BLOCKI MyCity zawiera 126 elementów. Ten komplet klocków budowlanych jest idealny dla dzieci od 6 roku życia.

Miasto z klocków

Wśród nowych zestawów BLOCKÓW znalazła się nie tylko koparka! Możesz powiększyć swoją budowlaną kolekcję klocków o dużą koparkę, mini spychacz, a także dużą i małą wywrotkę! W serii MyCity każdy z pewnością znajdzie maszynę, której potrzebujesz przy budowie swojego klockowego miasta. Powiększ swoje zbory klockowych maszyn – na Twojej budowie bez wątpienia nie może zabraknąć BLOCKOWEGO spychacza, koparki, wywrotki i betoniarki! To jedne z najbardziej popularnych wśród dzieci budowlanych zestawów klocków!

Mini zestawy dla kolekcjonerów

Nie przegap mini saszetki dla kolekcjonerów! Jeśli seria MyCity jest Twoją ulubioną, to na pewno musisz mieć w swojej kolekcji klocków nową saszetkę BLOCKI MyCity! Sprawdź jaki zestaw kryje się w Twojej saszetce BLOCKÓW. Zbierz wszystkie i wymieniaj się z kolegami!

BLOCKI My City na YouTube

Jak sprawdzają się Blockowe maszyny budowlane w zabawie możesz sprawdzić na YouTube! Na kanale super popularnego youtubera Adam TV możesz zobaczyć recenzję i porównanie zestawów BLOCKI MyCity Spychacz i BLOCKI MyArmy Czołg na pustyni!