KLOCKI BLOCKI MUBI TORY POCIAGÓW MUBI 30 EL.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: MU3002
  • EAN: 6922018403021
  • Producent: Icom Poland
  • Waga: 0.75 kg
  • Wymiary: 33 cm x 24 cm x 8.5 cm
  • Dostępność: dużo dużo

BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 to zestaw uzupełniający pasujący do wszystkich kolejek z pociągami w serii klocków Blocków dla najmłodszych. Zestaw zawiera 30 elementów i jedną figurkę. Zestaw przeznaczony dla dzieci od 2 roku życia.

BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 to zestaw uzupełniający pasujący do wszystkich kolejek z pociągami w serii klocków Blocków dla najmłodszych. Zestawy z kolejkami Mubi to ulubione zestawy maluchów. Pociągi Mubi są interaktywne - same jeżdżą, wydają odgłosy prawdziwej kolejki i mrugają światełkami. To dla dzieci wyjątkowa atrakcja!

Klocki z kolejkami dla najmłodszych - BLOCKI MUBI

Klocki z kolejkami BLOCKI MUBI to bestseller w kategorii zabawek dla najmłodszych. Dzięki zestawowi BLOCKI MUBI Tory pociągów MUBI można wydłużyć trasę przejazdu wesołego pociągu. Tory są kompatybilne ze wszystkimi zestawami z pociągami z serii BLOCKI MUBI.

Zestaw BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi zawiera 30 elementów, w tym zwrotnice. By zabawa była jeszcze ciekawsza, w zestawie znalazła się figurka konduktora Sama, jakiej maluch nie znajdzie w żadnym innym komplecie klocków MUBI.

Pociągi BLOCKI MUBI

Pociągi z zestawów BLOCKI MUBI mają atrakcyjne funkcje, które stymulują rozwój dziecka i zapewniają radość z zabawy. Klocki BLOCKI MUBI uzyskały pozytywne opinie ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka za łączenie zabawy z nauką, pozytywny wpływ na sensorykę i rozwój psycho-motoryczny dzieci. Zestaw BLOCKI MUBI Tory pociągów Mubi MU3002 dedykowany jest dla dzieci od 2 roku życia. Klocki MUBI można łączyć z klockami dla maluchów innych marek.