GRA MYSZKI I SER 7175886

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7147003
  • EAN: 6927147003081
  • Producent: Icom Poland
  • Wymiary: 6 cm x 27 cm x 27 cm
  • Dostępność: mało mało

GRA MYSZKI I SER

Gra myszki i ser

Informacje produktowe:

- W zestawie znajduje się 14x myszek

- 20x żetonów

- 7x plasterków sera

- Kawałek sery, który służy jak plansza

ZASADY GRY:

Gra polega na ustawieniu wieży za pomocą mysz. Na każdym plastrze, znajdują się ślady mysich łapek, według których należy rozstawić myszki. Co w rezultacie utrudni grę, ponieważ ślady są porozrzucane po plastrach sera.

Jeśli gracz spowoduje, że wieża upadnie, należy wręczyć mu czerwony żeton.

Zebranie 3x czerwonych żetonów przez gracza kończy grę.


Toys4All to marka najlepiej wyselekcjonowanych zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Marka Toys4All łączy zabawki klasyczne z tymi nowoczesnymi i znanymi z telewizji.

W ofercie Toys4All znajdziesz szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jak maty edukacyjne, sortery, stoliki i kostki edukacyjne, przytulanki, karuzelki i gryzaki odpowiednie dla dzieci już w pierwszych miesiącach życia.

Dla przedszkolaków i starszych dzieci Toys4All przygotowało mnóstwo zabawek kreatywnych, edukacyjnych oraz rozwijających zainteresowania - lalki, klocki, kolejki elektryczne, tory dla samochodów, auta zdalnie sterowane.

Toys4All to także rozrywka dla całej rodziny - koniecznie sprawdź ofertę gier planszowych, towarzyskich, logicznych oraz zabawek sportowych i outdoorowych, idealnych dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych!