Bestseller w kategorii zabawek dla najmłodszych powraca! Wesołe Pociągi BLOCKI MUBI w nowych wersjach!

06-11-2021

Marka BLOCKI przedstawia bestsellerową serię zestawów dla maluchów z Wesołymi Pociągami MUBI w zupełnie nowych wersjach!

Klocki BLOCKI MUBI Pociągi

Klocki BLOCKI MUBI Pociagi miały swoją pierwszą premierę już kilka lat temu. Stały się prawdziwym bestsellerem w kategorii zabawek dla najmłodszych. Na sezon 2021/ 2022 marka BLOCKI przygotowała ulubione zestawy maluchów w zupełnie nowych, odświeżonych wersjach!

BLOCKI MUBI - klocki dla najmłodszych

Klocki BLOCKI MUBI to zestawy dla dzieci już od 2 roku życia. Kolorowe zestawy klocków MUBI z kolekcji z Wesołymi Pociągami to coś więcej niż plastikowe klocki konstrukcyjne dla maluchów. Kolejki z klocków w zestawach MUBI same jeżdżą, mrugają światłami i wydają odgłosy prawdziwej lokomotywy! Zabawki interaktywne dla najmłodszych to nie tylko gwarancja doskonałej zabawy, ale również świetny sposób na wspieranie rozwoju dziecka. Co więcej, w każdym zestawie znalazły się klockowe figurki, które ułatwią dziecku poznawanie świata. Z zestawami MUBI maluch pozna np. gospodynię Emily z Wesołej Farmy, gospodarza Bena, maszynistę pociągu Toma, listonosza Bruno, a także konduktora Sama! W zestawach BLOCKI MUBI nie mogło zabraknąć zwierzątek - krówki, owieczki oraz konika.

BLOCKI MUBI dla dziewczynek i chłopców

Zabawa klockami to zajęcie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, dlatego oferta serii dla najmłodszych BLOCKI MUBI jest zróżnicowana. Dziewczynkom z pewnością spodoba się zestaw MU4001 MUBI Magiczny Zamek Księżniczki Lily. Uroczy, różowy komplet klocków z fantastycznym różowym pociągiem, a także figurką pięknej Księżniczki Lily oraz jej przyjaciela Księcia Alexa. W zestawie znajduje się również wyjątkowy królewski pałac z zagrodą dla zwierzaków.

Chłopcy z pewnością zainteresują się zestawami MUBI z pociągami i małym miasteczkiem Mubi. Zabawa klockowymi kolejkami MUBI będzie jeszcze ciekawsza, dzięki kompletowi uzupełniającemu MU3002 z Torami Pociągu Mubi, trasa przejazdu wesołych pociągów może być dłuższa. Zestaw BLOCKI MUBI Tory Pociągu Mubi jest kompatybilny ze wszystkimi kolejkami MUBI z nowej serii.

Klocki MUBI wspierają rozwój dziecka

Klocki BLOCKI MUBI to zestawy łączące zabawę z edukacją. Nowe wersje MUBI to nie tylko lepsza jakość wykonania, ale także zmiany projektowe. Wszystkie projekty zestawów klocków marki BLOCKI powstają pod okiem psychologów i pedagogów, dzięki czemu zabawki są dopasowane do umiejętności i poziomu rozwoju dziecka. Nowe BLOCKI MUBI dedykowane są dla dzieci od 24 miesiąca życia. Wielkość klocków MUBI jest odpowiednia do układania małymi dziecięcymi rączkami, a przez to bez wątpienia bezpieczna.

Klocki BLOCKI MUBI w mediach

W 4 kwartale 2021 wszystkie zestawy premierowe klocków BLOCKÓW i BLOCKÓW MUBI w mediach. Szukaj zestawów BLOCKÓW i MUBI w magazynach Świnka Peppa, Scooby-Doo! oraz świątecznym katalogu kioskowym. Blocków nie zabraknie też w mediach społecznościowych - koniecznie odwiedź profile @The.Collection i koniecznie śledź profil marki BLOCKI. Pojawimy się też na wielkim ekranie - Blocki wracają do kin Helios!