Premiera sezonu! Klocki BLOCKI The Collection!

12-10-2021

BLOCKI The Collection - najbardziej oczekiwana kolekcja oryginalna Klocków Blocków już za chwilę dostępna w sprzedaży!

BLOCKI The Collection

BLOCKI The Collection to premierowa seria klocków Blocków na sezon 2021/ 2022. Ta wyjątkowa, nowa kolekcja od marki BLOCKI to prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji – zarówno tych młodszych jak i starszych.

BLOCKI The Collection – szybkie samochody dla małych i dużych

Seria BLOCKI The Collection powstała we współpracy z influencerem, biznesmenem i filantropem – Josephem Amissah.

Joseph, znany jest użytkownikom mediów społecznościowych jako @The.Collection. To prawdziwy pasjonat motoryzacji, który spełnił swoje dziecięce marzenie o garażu pełnym niesamowitych, szybkich i wyjątkowych samochodów. Joseph jest też gwiazdą programu TVN Turbo „Kolekcjoner”.

 

Ambasador serii klocków BLOCKI The Collection

Współpraca z The Collection to dla BLOCKÓW nie tylko kolejna wielka premiera autorskiej kolekcji, ale także kolejna i najbardziej spektakularna z dotychczasowych, współpraca z influencerem.

 

Zestawy klocków BLOCKI The Collection

Seria BLOCKI The Collection to 7 całkowicie unikalnych zestawów, których głównym motywem jest oczywiście motoryzacja. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia, choć bez wątpienia spodobają się pasjonatom szybkich samochodów i klocków konstrukcyjnych w każdym wieku. Kolekcja zachwyca zróżnicowaniem elementów – od małych aut wyścigowych typu racer, przez amerykańskie wyścigowe ciężarówki, policyjny pościg za prawdziwymi muscle cars, aż po infrastrukturę toru wyścigowego – pit stop, warsztat bolidów. W każdym zestawie znajduje się co najmniej jedna mini figurka, ale to nie wszystko!

The Collection z klocków – mini figurka Josepha

Zestawy klocków BLOCKI The Collection zostały dopracowane w najmniejszym detalu. Współpraca z marką The Collection, to nie tylko pomysły na zestawy, ale także emblematy brandu! Na opakowaniach zestawów nie zabrakło charakterystycznego logo The.Collection, które zostało także powielone na elementach w zestawach.

Premierowe zestawy BLOCKI The Collection będą dostępne w sprzedaży już w listopadzie 2021. To idealny pomysł na prezent od Mikołaja lub pod choinkę! Z zestawami BLOCKI The Collection, każdy może zostać KOLEKCJONEREM szybkich, niesamowitych samochodów!