Nowość! Artykuły szkolne, papiernicze i kreatywne w ICOM Poland!

18-08-2022

Artykuły szkolne, papiernicze i artystyczne już dostępne w ICOM Poland! Poznaj szeroką ofertę produktów inspirujących do nieszablonowego myślenia, samodzielnego i kreatywnego tworzenia oraz rozwoju pasji!

Artykuły szkolne i papiernicze

Artykuły szkolne, papiernicze, biurowe i artystyczne to zupełnie nowa kategoria w ofercie ICOM Poland. ICOM jako producent i dystrybutor zabawek i artykułów dziecięcych zawsze stawiał na wspieranie rozwoju kreatywności, wyobraźni, umiejętności oraz pasji dzieci. Dlatego też nasz oferta artykułów szkolnych i papierniczych nie ogranicza się do standardowych kredek, pisaków i farb.

Artykuły papiernicze dla dzieci

Wśród licznych artykułów papierniczych dedykowanych najmłodszym, które idealnie sprawdzą się w szkole, przedszkolu czy podczas zajęć pozalekcyjnych, znalazły się także produkty dedykowane małym, a nawet nieco starszym artystom i twórcom sztuki. Ogromny wybór farb, kredek, pasteli, pisaków żelowych, a także kreatywnych zestawów do malowania, rysowania, szkicowania czy tworzenia obrazów i mozaik z pewnością znajdzie licznych odbiorców wśród dzieci, nastolatków, a także dorosłych.