Nowe video promocyjne BLOCKI!

09-08-2021

Marka BLOCKI przedstawia najnowsze video promocyjne sezonu 2021!

Klocki BLOCKI - tu rządzi wyobraźnia!

Najnowszy klip promocyjny klocków BLOCKÓW to krótka, zabawna historia, która pokazuje wszystkie kolekcje BLOCKÓW w pigułce. Spychacz MyCity, Śmigłowiec bojowy MyArmy, policyjne radiowozy MyPolice, Wóz strażacki MyFireBrigade, Ładowarka do siana MyFarm, Kamper MyGirls, a nawet traktorek z zestawów MUBI MyFarm - a nawet więcej, pokazane w zaledwie 10 sekundach nowego promocyjnego klipu video marki BLOCKI!

Nowe zestawy BLOCKI

W nowym klipie zostały pokazane nie tylko zestawy premierowe sezonu 2020/2021, ale także bestsellery kolekcji. Nie mogło zabraknąć saszetek kolekcjonerskich od Blocków, które stały się prawdziwym hitem sprzedażowym.

BLOCKI w kinie Helios

Chociaż premiera nowego spotu promocyjnego marki BLOCKI przypadła na początek sierpnia, to klip już w lipcu 2021 trafił na duże ekrany! Spot reklamowy Blocków pojawił się już w połowie lipca na wielkich ekranach kinowych Helios, razem z premierą hitu kinowego "Kosmiczny Mecz: Nowa Era"! Ten długo wyczekiwany przez młodszych i starszych widzów film od dnia Polskiej premiery w kinach Helios poprzedzony był wyświetlaniem spotu reklamowego Blocków.

Już teraz nowy klip video marki BLOCKI dostępny jest we wszystkich mediach społecznościowych Blocków - również na kanale YouTube - BLOCKI.TV.