PISTOLET Z WYSTRZELIWANYMI SAMOLOCIKAMI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7162421
  • EAN: 6927162421082
  • Producent: Icom Poland
  • Waga: 0.4 kg
  • Wymiary: 21.5 cm x 35 cm x 8 cm
  • Dostępność: Brak Brak

PISTOLET Z WYSTRZELIWANYMI SAMOLOCIKAMI

Zestaw zawiera 4 samolociki w różnych kolorach oraz pistolet z wyrzutnią, który przypomina broń z filmów Sci-Fiction. Pistolet z wystrzeliwanymi samolocikami z pewnością spodoba się najmłodszym, ponieważ ma możliwość nabijania aż 3 samolocików na raz, które, mogą pokonać aż 7 m. Pistolecik jest przeznaczony dla dzieci od 6 r. życia. Jest bardzo łatwy w obsłudze, nie wymaga baterii.

Godne uwagi jest to, iż zestaw poprawia spostrzegawczość, oraz koordynację ruchów dziecka.

Bezpieczne zabawkowe pistolety dla dzieci

W ofercie marki Toys4 All można znaleźć dużo zabawek dla dziewczynek oraz chłopców w każdym wieku, które wspierają rozwój dziecka. Wszystkie zabawki marki Toys4All dostępne w hurtowni zabawek ICOM Poland są wysokiej jakości i zapewniają dziecku bezpieczną zabawę oraz rozrywkę dopasowaną do wieku.

Hurtownia zabawek ICOM Poland – zabawki dla dzieci w każdym wieku

Wszystkie zabawki i akcesoria dla dzieci dostępne w ofercie hurtowni zabawek ICOM Poland są w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szeroki wybór importowanych zabawek kreatywnych, edukacyjnych, sportowych oraz gier planszowych i towarzyskich, a także produkty marek własnych np. plastikowe klocki konstrukcyjne dla dzieci BLOCKI oraz MUBI.


Toys4All to marka najlepiej wyselekcjonowanych zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Marka Toys4All łączy zabawki klasyczne z tymi nowoczesnymi i znanymi z telewizji.

W ofercie Toys4All znajdziesz szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jak maty edukacyjne, sortery, stoliki i kostki edukacyjne, przytulanki, karuzelki i gryzaki odpowiednie dla dzieci już w pierwszych miesiącach życia.

Dla przedszkolaków i starszych dzieci Toys4All przygotowało mnóstwo zabawek kreatywnych, edukacyjnych oraz rozwijających zainteresowania - lalki, klocki, kolejki elektryczne, tory dla samochodów, auta zdalnie sterowane.

Toys4All to także rozrywka dla całej rodziny - koniecznie sprawdź ofertę gier planszowych, towarzyskich, logicznych oraz zabawek sportowych i outdoorowych, idealnych dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych!