MATA DLA MALUCHA WIELOFINKCYJNA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7160824
  • EAN: 6927160824083
  • Producent: Icom Poland
  • Waga: 1.92 kg
  • Wymiary: 49 cm x 37.5 cm x 12 cm
  • Dostępność: Brak Brak

MATA DLA MALUCHA WIELOFINKCYJNA

Mata wielofunkcyjna dla maluszka od 12 miesiąca życia o wymiarach 49x37,5x12

- Wygoda: Mata do zabawy jest wykonana z bezpiecznego dla skóry tworzywa sztucznego i tkaniny, która oddycha i jest odporna na zużycie.

- Komfort: mata jest mięciutka, posiada dobrą izolację. Dzięki czemu bardzo dobrze izoluje od podłogi. Dziecko może bawić się nawet podczas zimnych dni, kiedy płytki są chłodne. Dzięki swojej grubości mata może być używana również na dworze - w ogrodzie lub na tarasie lub balkonie.

- Akcesoria: mata posiada 5 ślicznych zwierzątek, kulki plastikowe czerwono-zielone, gdzie jedna zawiera grzechotkę, a druga kurczaczka. Wielofunkcyjne pianinko, które stymuluje słuch rozwijając zmysł muzyki. Dziecko może w nie uderzać nogami podczas leżakowania.

- Bezpieczeństwo: nie zawiera PVC, nie jest toksyczna. Mata jest całkowicie bezpieczna dla dziecka - może się na niej bawić w pieluszce. Wymagane są baterie do pianinka 3x1.5V AA


Toys4All to marka najlepiej wyselekcjonowanych zabawek dla młodszych i starszych dzieci. Marka Toys4All łączy zabawki klasyczne z tymi nowoczesnymi i znanymi z telewizji.

W ofercie Toys4All znajdziesz szeroki asortyment zabawek i akcesoriów dla najmłodszych jak maty edukacyjne, sortery, stoliki i kostki edukacyjne, przytulanki, karuzelki i gryzaki odpowiednie dla dzieci już w pierwszych miesiącach życia.

Dla przedszkolaków i starszych dzieci Toys4All przygotowało mnóstwo zabawek kreatywnych, edukacyjnych oraz rozwijających zainteresowania - lalki, klocki, kolejki elektryczne, tory dla samochodów, auta zdalnie sterowane.

Toys4All to także rozrywka dla całej rodziny - koniecznie sprawdź ofertę gier planszowych, towarzyskich, logicznych oraz zabawek sportowych i outdoorowych, idealnych dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i dorosłych!