Nowość! Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic

12-09-2021

Nowość od marki BLOCKI - klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic już za chwilę dostępne w sprzedaży w hurtowni zabawek ICOM Poland - śledź zakładkę "Nowości".

Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic

Seria klocków magnetycznych BLOCKI Magnetic to nowość od Blocków przygotowana na sezon 2021/2022. W premierowej kolekcji pojawią się 4 różnej wielkości zestawy klocków magnetycznych w dwóch wydaniach - w żywych, intensywnych barwach lub pastelowych odcieniach. Seria Blocki Magnetic dedykowana jest dla dzieci od 6. roku życia.

Magnetyczne klocki BLOCKI

Kolekcja klocków BLOCKI Magnetic, to kolejny etap rozwoju marki BLOCKI. Magnetyczne klocki konstrukcyjne bez wątpienia doskonale uzupełniają ofertę klocków dla dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym. Ideą producenta jest tworzenie zabawek, które pozwolą łączyć zabawę z edukacją.

Zabawki magnetyczne ICOM Poland

Zabawki magnetyczne to hit w ofercie zabawek kreatywnych dla dzieci. Magnetyczne klocki konstrukcyjne idealnie wpisują się w aktualny trend zabawkowy. Produkty, które poza wartością rozrywkową pozytywnie pływają także na wspieranie rozwoju dziecka i mogą służyć jako pomoce naukowe, są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym. Klocki magnetyczne BLOCKI Magnetic z pewnością przypadną do gustu najbardziej kreatywnym miłośnikom klockowych układanek.