Integracja hurtowni zabawek Icom Poland ze sklepem Sky-Shop

02-11-2020

Integracja Sky-Shop z Hurtownią Icom Poland Uruchomiliśmy Integracje Icom Poland ze sklepem internetowym opartym o oprogramowanie Sky-Shop. Nasza oferta zabawek została dodana do listy zintegrowanych dostawców z systemem Sky-Shop.

Dostęp od aktualizowanego pliku z Ofertą znajduję się w sekcji Moje konto dostępnej dla klientów firmy ICOM Poland. Link do pliku należy użyć w konfiguracji sklepu Sky-Shop. 
Jeśli nie jesteś klientem naszej hurtowni zarejestruj się TUTAJ
Jeśli nie masz dostępu do pliku napisz na hurt@icom-poland.com

Dane na bazie których możesz zaprowadzić ofertę zawierają nazwy produktów, ceny detaliczne i zdjęcia oraz liczne inne parametry pozwalającej na oferowanie produktów na własnej platformie. Integracja wbudowana w e-sklep Sky-Shop pozwala na synchronizowanie informacji o stanach magazynowych dzięki czemu można samodzielnie ustawić statusy dostępności produktów i czas realizacji zamówień.

Dzięki współpracy z zespołem Sky-Shop masz możliwość zbudowania i aktualizowania oferty w oparciu o jedno z popularniejszych rozwiązań. Oprogramowanie Sky-Shop jest oparte na abonamentowej usłudze, w rozliczeniu miesięcznym i jest utrzymywane na serwerach Sky-Shop. Posiada liczne rozwiązania obsługujące e-płatności i firmy kurierskie. Dostawca usługi dostarcza również serwer i certyfikat SSL 

Całość infrastruktury jest oparta o system modułów które dobierasz wg swoich potrzeb
Więcej informacji o oprogramowaniu Sky-Shop w poniższych linkach 

https://sky-shop.pl/

https://sky-shop.pl/cennik_sklepu

https://sky-shop.pl/integracja-z-kurierami-i-dostawcami

https://sky-shop.pl/platnosci-systemy-ratalne

https://sky-shop.pl/Uslugi-dodatkowe

 

Oferta ICOM Poland na liście zintegrowanych Hurtowni w panelu sklepu internetowego Sky-Shop. 

Konfiguracja importu i aktualizacji oferty ICOM Poland w panelu sklepu internetowego Sky-Shop. W widocznym na rysunku oknie wklejasz link do oferty który znajdziesz w sekcji Moje konto na icom-poland.com.
NACIŚNIJ jeśli chcesz zostać klientem ICOM Poland

Tak może się prezentować produkt na twoim sklepie Sky-Shop. W ciągu paru minut pobierzesz naszą pełną ofertę ustawiając ceny indywidualnie dla swojego sklepu.