BLOCKI rozpoczynają współpracę z wydawnictwem Nowa Era

23-11-2020

Miło nam poinformować, że nasza marka BLOCKI rozpoczyna współpracę z wydawnictwem Nowa Era. Wspólne projekty BLOCKÓW i Nowej Ery będą skupiały się na zagadnieniach edukacyjnych i łączeniu kreatywnej zabawy z nauką.

Wydawnictwo Nowa Era

Nowa Era to wydawca między innymi znanego i kultowego już magazynu dla dzieci Świerszczyk. Czasopismo Świerszczyk w tym roku obchodzi 75 lat istnienia. Magazyn przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Równie popularnym magazynem dla dzieci od Nowej Ery jest NG Odkrywca. To czasopismo popularnonaukowe dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, oparte oartykuły i zdjęcia NationalGeographic.

Oba magazyny mają taki sam cel jak marka BLOCKI – wspierać rozwój i edukować przez zabawę. Trudno więc o lepszego partnera w zakresie fun&edu, niż wydawnictwo Nowa Era.

Edukacja przez zabawę z BLOCKAMI

Wydawnictwo Nowa Era nie tylko wspiera BLOCKOWE konkursy, ale również będzie partnerem i patronem merytorycznym cyklu filmików edukacyjnych Fun &Edu, który już niedługo pojawi się na kanale BLOCKI.TV na YouTube.

W tej krótkiej serii filmików BLOCKI zaprezentują jak wykorzystać klocki w nauce i rozwijaniu nowych umiejętności, zarówno u najmłodszych dzieci jak i dzieci w wieku szkolnym.

Klocki BLOCKI i klocki MUBI

Klocki BLOCKI dla dzieci od 6. roku życia i klocki MUBI dla maluchów od 18. miesiąca życia to zabawki kreatywne, które pomagają dziecku poznawać świat, nabywać nowe umiejętności i rozwijać zainteresowania. BLOCKI mogą towarzyszyć codziennej zabawie i nauce już od bardzo wczesnego etapu życia dziecka. Klocki BLOCKI i klocki MUBI to zestawy rekomendowane przez psychologów i pedagogów.

UkładamyPomagamy i BLOCKI.TV

Aktualnie magazyn Świerszczyk jest partnerem i patronem dwóch organizowanych przez BLOCKI akcji – zachęcamy do ich promowania i uczestnictwa.

BLOCKI.TV, to Blockowy konkurs filmowy. To już siódma edycja tego kreatywnego konkursu dla dzieci. Hasło i temat tej świątecznej edycji to „Dzieci wiedzą lepiej, czyli Blockowe rozmowy o… Świętym Mikołaju!”. Filmy konkursowe oraz wyniki tej rywalizacji można śledzić na www.blocki.tv oraz na kanale YouTube Blocków – BLOCKI.TV. Konkurs trwa do 30 listopada 2020, a do wygrania jest aż 10 pakietów klocków Blocków.

#UkładamyPomagamy to akcja charytatywna BLOCKÓW. W tym roku marka BLOCKI działa na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Zasady akcji są bardzo proste. W dniach 16.11.-31.12.2020 należy w mediach społecznościowych udostępnić zdjęcie przedstawiające proces układania klocków i oznaczyć je hasztagami #UkładamyPomagamy, #KlockiBlocki oraz #FundacjaMamMarzenie. Za każde takie zdjęcie marka BLOCKI przekaże 5zł na Fundację Mam Marzenie. Regulamin akcji można przeczytać na oficjalnej stronie Układamy Pomagamy
www.pomagamy.klocki-blocki.pl.