BLOCKI ponownie w kinach Helios

30-06-2021

Klocki BLOCKI ponownie pojawiły się w kinach Helios podczas sensów dla dzieci.

BLOCKI na Dzień Dziecka 2021 w kinach Helios

Helios Filmowe Poranki i Pierwszy raz w kinie

Współpraca między marką BLOCKI i kinami Helios rozpoczęła się w 2020, kiedy to BLOCKI zostały partnerem strategicznym seansów dla dzieci z cyklu Filmowe Poranki oraz Pierwszy Raz w Kinie Helios. Te wyjątkowe pokazy filmowe, dedykowane najmłodszym widzom, to nie tylko radość z oglądania ulubionych bajek na dużym ekranie, ale także okazja do zdobycia ulubionych klocków BLOCKI oraz BLOCKI MUBI.

Podczas wydarzeń z cyklu Filmowe Poranki oraz Pierwszy raz w kinie młodzi widzowie mogą wygrać zestawy klocków marki BLOCKI lub MUBI w zabawach, grach i konkursach organizowanych przez Helios.

 

BLOCKI na Dzień Dziecka 2021 w kinach Helios

Dzieci poznają świat z Heliosem i Blockami

Współpraca pomiędzy marką BLOCKI i ogólnopolską siecią kin Helios ma nie tylko wymiar promocyjny. Blocki od początku swojego istnienia na rynku aktywnie działają w zakresie inicjatyw wspierających rozwój dziecka. Pierwsza wizyta w kinie to bez wątpienia spore wydarzenie w życiu dziecka, a jednocześnie kolejny etap poznawania świata. Marka BLOCKI wspiera i współorganizuje wydarzenia, dzięki którym dzieci uczą się przez zabawę.

 

BLOCKI na Dzień Dziecka 2021 w kinach Helios

Nauka przez zabawę czyli BLOCKI Fun & Edu

BLOCKI Fun & Edu to flagowa i autorska inicjatywa marki BLOCKI. Edukacja poprzez zabawę jest jedną z najskuteczniejszych form przekazywania wiedzy. Współpracujący z marką BLOCKI eksperci ds. rozwoju dziecka rekomendują wykorzystanie atrakcyjnych elementów w postaci zabawy klockami czy projekcji filmowych w procesie edukacyjnym i wspieraniu rozwoju dziecka. Współpraca Blocków z Heliosem to idealny przykład łączenia nauki z zabawą, która pozytywnie wpływa na rozwój społeczny i kulturalny dzieci.

BLOCKI na Dzień Dziecka 2021 w kinach Helios

 

Zobacz relację z Dnia Dziecka z BLOCKAMI w kinach Helios na stronie www.klocki-blocki.pl