Firma roku
Firma roku 2012, 2013, 2015
Menu

Regulamin

RegulaminDane firmy:

ICOM Poland sp. z o.o., sp.k.
Ul. Obodrzycka 67
61-249 Poznań

PEKAO S.A. 84 1240 6524 1111 0010 2971 2938 


Dostawa towaru:

- Odbiór osobisty w siedzibie firmy na ul. Obodrzyckiej 67
- Kurierem, gratis przy zamówieniach za minimum 500 zł  po uwzględnieniu rabatu.

KONTAKT:

Pracujemy od pon. – pt. w godzinach od 8:00-16:00

E-mail: hurt@icom-poland.com
tel.: +48 61 6517271


Wysyłka:

Towar wysyłany jest w kartonach. Z reguły zostaje doręczony w 24-48 h. Zastrzegamy sobie jednak możliwość realizacji zamówienia do 5 dni roboczych w okresach szczególnie aktywnych.
UWAGA! Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas oczekiwania na przesyłkę z przyczyn niezależnych od nas (tj. warunki pogodowe, wzmożony ruch towarowy, itp.) oraz z powodu braku towaru na magazynie (mimo połączonych systemów sprzedaży bezpośredniej z internetową nie jesteśmy w stanie uniknąć sprzedaży tego samego towaru w jednej chwili).
Przy wysyłce kurierskiej brak odbioru towaru jest jednoznaczny ze zgodą na obciążenie kupującego kosztami wysyłki oraz zwrotu towaru do dostawcy. Kolejna wysyłka może nastąpić tylko i wyłącznie po uprzednim pokryciu powstałego zobowiązania. Przy odbiorze należy dokładnie sprawdzić stan i zawartość przesyłki. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona lub niezgodna z zamówieniem należy spisać protokół niezgodności  w obecności kuriera. Reklamacje:

Uwzględniamy tylko i wyłącznie reklamacje jakościowe wynikające z winy producenta. Nie uwzględniamy reklamacji na uszkodzenia mechaniczne spowodowane błędnym użytkowaniem towaru.


REKLAMACJA:

Jeżeli otrzymałeś produkt inny niż zamawiałeś zanim cokolwiek zrobisz skontaktuj się z nami. Towar wymienimy na prawidłowy, pokryjemy również koszty wysyłki. Jeżeli otrzymałeś wadliwy produkt skontaktuj się z nami. Natomiast uszkodzony przedmiot należy odesłać na nasz adres wraz z formularzem reklamacji. Reklamowany produkt odsyłasz na własny koszt. Nie odbieramy paczek za pobraniem. Do odsyłanej reklamacji prosimy dołączyć formularz w wersji dowolnej jednak bezwzględnie musi zawierać informację na temat numeru oraz daty faktury zakupu lub też kopię dokumentu zakupu.


Oświadczenie

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu Firmy ICOM Poland. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 r. /Dz.U. nr 133, poz.883/. Dane te nie będą udostępniane ani przetwarzane w żaden inny sposób. Złożenie zamówienia jest również jednoznaczne ze zgodą na wykorzystywanie przez Firmę ICOM Poland elektronicznych środków komunikacji w celu informowania osoby Kupującej o oferowanych produktach oraz ofertach specjalnych zgodnie z ustawą z dnia 18.lipca.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną /Dz. U. z 2002r. nr 44, poz.1204 z późn.zm./. Firma ICOM Poland zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O Ochronie Danych Osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci Firmy ICOM Poland mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawy bądź do zaprzestania ich wykorzystywania. Firma ICOM Poland  zastrzega sobie prawo do wycofania się ze sprzedaży niektórych modeli zabawek, znajdujących się w jej ofercie. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Ochronie Praw Konsumentów oraz o Ochronie Danych Osobowych.POZDRAWIAMY
Zespół ICOM Poland