Firma roku
Firma roku 2012, 2013, 2015
Menu

Polityka prywatności

Nasza polityka prywatności

Właścicielem i administratorem strony icom-poland.com jest firma ICOM Poland sp. z o.o.,sp.k., z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Obodrzyckiej 67.
Korzystając z naszych usług Twoje dane są bezpieczne. Wszystkie dane osobowe są chronione, z dostępem do nich tylko dla uprawnionych osób. Nigdy nie przekazujemy danych osobom trzecim i nie wykorzystujemy ich do innych celów niż wymienione w regulaminie.

Podczas korzystania z usług naszej hurtowni możesz zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych. Wymagają tego jedynie niektóre usługi. Będziesz poproszony o podanie swoich danych w następujących przypadkach:

Złożenie zamówienia: składając zamówienie w hurtowni icom-poland.com musisz się zalogować, gdzie zostaniesz poproszony o podanie Twoich danych osobowych (nazwa firmy, NIP, dane teleadresowe, kontaktowe oraz o przesłanie dokumentów firmy na adres hurt@icom-poland.com). Dane te są zbierane w celu prawidłowego zarejestrowania podmiotu w naszej bazie oraz przeprowadzenia transakcji wraz z dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres. 

Zapisanie się do newslettera: rejestrując się w hurtowni jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie ofert mailowych zwierających informacje o nowościach i promocjach w hurtowni icom-poland.com. W dowolnym momencie możesz Twój adres email usunąć z listy pisząc do nas email na adres hurt@icom-poland.com lub listu poleconego na adres ICOM Poland sp.z o.o.,sp.k., ul. Obodrzycka 67, 61-249 Poznań.
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r., Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu prosimy o przesłanie e-maila na adres biuro@icom-poland.com lub listu poleconego na adres ICOM Poland Świeca i wspólnicy s.c., ul. Obodrzycka 67, 61-249 Poznań.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności sklepu icom-poland.com skontaktuj się z nami.