Firma roku
Firma roku 2012, 2013, 2015
Menu

O nas


ICOM Poland jest inicjatywą młodych, energicznych osób. Od samego początku działalność firmy wiązała się głównie z importem z terenów Dalekiego Wschodu. Poprzez ogromną liczbę zawartych transakcji z kontrahentami z całego świata, firma zdobyła wiele kontaktów, głównie na terenach Chin, Hong Kongu, Singapuru oraz Dubaju, które ostatecznie doprowadziły nas do wysokiej pozycji na Polskim rynku importerów bezpośrednich. Od roku 2008 firma zajęła się importem oraz dystrybucją zabawek. Do dnia dzisiejszego rozszerza swoją ofertę o nowe produkty z zakresu zabawek dla dzieci w każdym wieku oraz sprzętu sportowego przeznaczonego również dla naszych pociech. W ofercie odnaleźć można zabawki licencjonowanych marek, a także produkowane w fabrykach, które są pod naszym ścisłym nadzorem.

Posiadając tak duże doświadczenie jesteśmy w stanie świadczyć Państwu usługi jak i produkty najwyższej jakości, po bardzo korzystnych cenach.

Nasz Cel

Celem ICOM jest wyjście naprzeciw firmom, które zainteresowane są nowymi źródłami dostaw, pomocy przy imporcie, obniżeniem kosztów produkcji jak i zakupu towarów oraz osiągnięcie możliwie jak najwyższej jakości przy niskich nakładach finansowych.


Nasza firma została laureatem nagrody „Firma Roku – 2012” i „Firma Roku – 2013”,a w roku 2014 zajęła wysokie 3 miejsce. Nagrodę wręcza czasopismo „Branża Dziecięca”. Nagroda przyznawana jest poprzez głosowanie w którym udział biorą sklepy z branży dziecięcej.

firma_roku.2012          firma_roku_2013  icom2014

DZIĘKUJEMY!